IMG_2969 kopiaBardzo się cieszę, że chcesz mnie bliżej poznać 🙂

Nazywam się Paulina Poszytek i jestem adwokatem. Prowadzę kancelarię we Wrocławiu, ale prowadzę sprawy Klientów z całej Polski. Taki mobilny ze mnie adwokat 🙂

5 lat studiów prawniczych, 3 lata aplikacji, państwowe egzaminy, a w międzyczasie liczne praktyki i praca w kilku kancelariach. Sporo wiedzy i praktycznego doświadczenia. To uczyniło ze mnie prawnika, którym jestem dzisiaj.

A mogę powiedzieć o sobie, że jestem otwartą osobą, która bardzo dobrze dogaduje się ze swoimi Klientami i rozumie ich problemy. Jest mi bardzo miło, gdy moi Klienci do mnie wracają z kolejnymi sprawami – taka oznaka zaufania jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.

Dlaczego prawo spadkowe i blog o spadkach?

Podczas mojej drogi zawodowej, pracując jeszcze jako studentka, a później aplikantka, spotkałam mnóstwo osób, dla których przepisy prawa spadkowego okazały się niezrozumiałe. W mojej własnej kancelarii sprawy spadkowe również stanowią sporą część spraw, którymi się zajmuję. Dlatego swoją wiedzą i praktycznymi spostrzeżeniami postanowiłam dzielić się na blogu prawniczym o spadkach.

Czym jeszcze się zajmuję?

Poza sprawami spadkowymi, zajmuję się również obsługą przedsiębiorców, wspierając ich w codziennych zmaganiach z zagmatwanymi przepisami polskiego prawa.
Natomiast, mając żeglarską duszę, prowadzę jeszcze jeden blog prawniczy – o prawie dla żeglarzy i turystów. Zatem jeśli żeglujesz albo lubisz odpoczywać nad wodą, zaglądaj również tam. Serdecznie Cię zapraszam do czytania i komentowania!

A prywatnie?

Wesoła, odważna i bardzo aktywna. Uwielbiam żeglować i doskonalić swoje żeglarskie umiejętności. Gdyby można było prowadzić pływającą kancelarię, pewnie nieczęsto schodziłabym na ląd 😉

 

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań, możesz liczyć na moją poradę. Pisz śmiało. Nie tylko w sprawach spadków i przepisów żeglarskich 🙂

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Paulina Poszytek