Pierwszy wpis, czyli od czegoś trzeba zacząć

Pierwszy wpis, czyli od czegoś trzeba zacząć

Cieszę się, że tu jesteś! Zapewne poszukujesz informacji na temat prawa spadkowego. Wpadaj tu regularnie po prawniczą wiedzę. Postaram się pomóc!

W końcu po to powstał ten blog – aby dzielić się moją wiedzą i ułatwić innym znalezienie aktualnych i rzetelnych porad prawnych.

Ten wpis nie będzie długi, bo o sobie i blogu napisałam już wcześniej – na innych podstronach. Po co się powtarzać 🙂  Znajdziesz tam informacje o tym kim jestem, czym się zajmuję i jak korzystać z bloga, by wycisnąć z niego jak najwięcej wiedzy.

Zapraszam:

Czytaj, pytaj, komentuj! Korzystaj! A jeśli chcesz skontaktować się ze mną bezpośrednio, wszystkie dane znajdziesz tutaj.

Pozdrawiam Cię serdecznie i… do przeczytania!

Paulina Poszytek
ABCspadkow.pl

 

 

Follow adwokat Paulina Poszytek:

Jestem adwokatem z Wrocławia. Zajmuję się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, prawem cywilnym (w tym spadkowym) oraz prawem karnym. Oprócz tej strony, prowadzę też blog prawodlazeglarzy.pl oraz dozor-elektroniczny.com. Serdecznie zapraszam do częstych odwiedzin :) Jeśli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące spadków, zostaw komentarz lub napisz bezpośrednio do mnie - chętnie Ci pomogę.

Skomentuj